Generation Corona - oživení sociálních kontaktů prostřednictvím aktivního hraní

Pandemie COVID-19, populárně známá jako Corona, nás drží v napětí už více než rok. Několik uzamčení s zavíráním škol a související omezení kontaktů se dotkla zejména dětí a mladých lidí. Kromě sociální složky je v této věkové skupině patrný pokles fyzické aktivity.
Kromě cesty do školy a ze školy se tělesná výchova stala obětí zavírání škol souvisejících s koronou. Dálkové studium mělo tendenci být složitější ve vlastních čtyřech zdech, takže zbylo méně času na pohyb a uzavírání dětských hřišť v mnoha městech a komunitách, zejména během prvního uzavření.

Teď, když značky ukazují na relaxaci a zdá se, že pandemie, alespoň v Evropě, pomalu končí, téma setkání s přáteli na hřišti a společného trávení času a zábavy se opět stává tématem. V souladu s naším posláním „hravě hýbat naší společností“ nabízíme my v OBRA Design již téměř 50 let širokou škálu herního vybavení pro všechny věkové skupiny. Právě včas pro restart se objeví náš nový hlavní katalog s mnoha vzrušujícími novými položkami, které najdete pod tímto Odkaz (k objednání katalogu) lze objednat. Kromě jednotlivých nových verzí s různými herními funkcemi, jako je zařízení na hraní rolí "Hasičský vůz" nebo "Lezecký les s domem na stromě" hlavní novinkou v roce 2021 je náš kompletně přepracovaný program věžového systému "OBRA-MAXIMO" na trhu. Kromě některých bestsellerů v „OBRA-MAXIMO KLASSIK“, „OBRA-MAXIMO DALŠÍ“ zahájena důkladná revize programu s větší hratelnou hodnotou, inteligentními barevnými akcenty a kvalitativními vylepšeními. Ti, kteří chtějí, aby byl obzvláště kvalitní a odolný, jsou dobře vybaveny lištou „PREMIUM“.

OBRA-MAXIMO Další

Věžové systémy ve dvou provedeních:
DALŠÍ a DALŠÍ Premium


Místo setkání na hřišti

Mladí lidé mají v době pandemie obzvláště obtížné období. Vaše potřeba společných podniků se svými vrstevníky je omezena obchodem a místními zavíráním. Veřejný prostor se stává stále důležitějším místem setkávání, ale tam, kde často chybí kvalitní nabídky pro mladé lidi, kde by se mohli aktivně zapojit. I když je tento deficit již dlouho znám, okolnosti pandemie na něj vrhly nové světlo a ukazují, že investice v této oblasti již nelze odkládat. I když se pandemie COVID-19 chýlí ke konci a všichni doufáme, že v budoucnu již nedojde k uzavření, Corona nám obecně ukázala důležitost cvičení na čerstvém vzduchu jako rovnováhy. I zde OBRA Design nabízí četné herní a pohybové objekty, které zkrášlují životy naší mládeže, například osvědčená řada OBRA TriMo.

Doufejme tedy, že pandemii COVID-19 můžeme konečně nechat za sebou a že společně můžeme vytvořit kvalitní otevřené prostory pro naši společnost, kde se každý může „hýbat hravou formou“!