Calistehnics, Street Workout

Trendy ve fitness pro veřejné prostory

Kult vlastního těla a jeho udržování v kondici prostřednictvím fitness se stalo všudypřítomným tématem od zavedení sociálních médií do našich životů. To je podpořeno počtem fitness studií provozovaných v Rakousku, který podle Rakouské obchodní komory činí 1.239 2018. V roce 554 činil celkový obrat domácích fitness společností přibližně XNUMX milionů eur.

Nejpozději od koronové pandemie se význam veřejně přístupných nabídek fitness zviditelnil a zvýšil na novou úroveň. Mnoho pracujících bylo nuceno zůstat přes noc doma a využili čas na fyzické cvičení - samozřejmě venku, protože všechny tělocvičny byly zavřené. Pro mnoho běžných vytrvalostních sportů není potřeba tréninkového vybavení na veřejných prostranstvích. Pokud však někdo uvažuje o silovém tréninku nebo o tréninkových nabídkách pro seniory, pak jsou nabídky ve společné oblasti pro obyvatelstvo ochotné trénovat nezbytné.

Trendová sportovní kalistenika

Silový trénink s váhou vlastního těla jako trendová sportovní „kalistenika“ nebo „pouliční cvičení“ se mezitím rozšířil do Evropy. To, co původně začalo v malých skupinách na východním pobřeží Ameriky, se rychle rozšířilo po velkých městech po celém světě a také tvoří ustavičně rostoucí komunitu v Rakousku. Pouliční cvičení je oblíbené zejména u dospívajících a mladých dospělých, kteří si cení fitness a tvarování těla.
Systémy Calisthenics od specializovaných společností se vyznačují svým kompaktním, ale multifunkčním designem. Zejména výrobky, které jsou zcela vyrobeny z oceli, se vyznačují nízkými náklady na údržbu. Systémy s dřevěným rámem a prvky z nerezové oceli pro školení se naproti tomu lépe integrují do přírodního prostředí. Náš kreativní tým rád vytvoří vhodný systém pro váš projekt. Náš odborný poradce k vám také rád přijde, aby vytvořil koncept.

Stezky pro fitness, stezky pro udržení kondice, stezky pro cvičení

Stezky pro fitness a cvičení jsou levnou možností pro obce nebo turistické sdružení, aby obyvatelům a návštěvníkům nabídly řadu sportů. Staniční tréninková zařízení jsou populární jako doplněk ke stávajícím běžeckým trasám. Stanice však mohou být umístěny stejně kompaktně na jedné ploše. Cvičební zařízení takových cest pro fitness a cvičení jsou zaměřena na různé oblasti, jako je silový trénink, rovnováha, koordinace nebo dokonce strečink. Rozsáhlé nabídky lze vytvářet prostřednictvím individuální kompilace a hodnocení. Objevte různé produkty na našem webu a nezávazně je požadujte několika kliknutími myší.
Investice do nabídek fitness pro veřejné prostory se společensky vyplatí. Ukázalo se, že pravidelné školení drasticky snižuje riziko vážného onemocnění. Tím se udržitelným způsobem snižují náklady na zdravotní systém. Ve společnosti, ve které lidé stárnou a stárnou, pomáhají vhodné nabídky udržovat seniory v kondici a agilitě, což usnadňuje každodenní život.

Pokud by vaše komunita nebo instituce také chtěla hýbat společností společně s námi, těšíme se na vaše dotazy.


Chcete se o nás a našich produktech dozvědět více?

My a naši partneři se těšíme na vaše dotazy.