Příklady plánování
Nové nápady pro vaše dětské hřiště

Získejte tipy na reference ve vaší oblasti
pokračovat v odkazech

Fotorealistická vykreslení jako v našich příkladech plánování jsou hezká, ale skutečné obrázky jsou ještě lepší. Lookbook OBRA ukazuje dětská hřiště, jak vypadají ve skutečnosti. Obsahuje návrhy pro všechny naše skupiny zákazníků. Lookbook OBRA - snadné procházení.
pokračujte do lookbooku 

Chtěli byste redesign nebo redesign hřiště? Rádi vás podpoříme! Díky desetiletím zkušeností víme, jak jsou rozumně navržena a využívána dětská hřiště a rekreační oblasti všeho druhu. Naše filozofie je vždy středem našeho plánování - Podívejte se na svět očima dětí!

Protože důležitou součástí vývoje dítěte, ne-li nejdůležitější, je hraní. Ve hře se učí a trénují motorické, kognitivní a sociální dovednosti, podporuje se vědomí vlastního těla, prostorové vědomí a hodnocení rizik. Tyto znalosti a naše zkušenosti tvoří základ našeho know-how.

Další důležitou součástí vynikajícího herního vybavení je použití vysoce kvalitních materiálů a vynikající zpracování. Udržitelné a udržitelné využívání surovin je pro nás důležité.

Při plánování jde ruku v ruce bezpečnost a hodnota hry. Proto necháme všechny katalogové produkty otestovat a certifikovat nezávislým, akreditovaným institutem v souladu s požadavky evropské normy pro vybavení dětských hřišť EN 1176.

Každé plánování hřiště začíná intenzivní výměnou s našimi zákazníky, abychom mohli zjistit, co je důležité a jaké jsou speciální požadavky. Po přizpůsobení stávajícímu rozpočtu poté naplánujeme vaše hřiště pomocí nejnovější 3D technologie a rádi jej uvedeme do praxe.

Zde je několik příkladů nápadů na hřiště.