OBRA Duramo
Vybavení dětských hřišť se zárukou 15 let

Vybavení dětských hřišť OBRA

Objednávka číslo. 37050

PIT

Hrajte vybavení se zárukou 15 let
- +

Pískoviště OBRA DURAMO Pit má v bočních částech v rozích masivní šrouby. Ze dvou stran je připevněno široké sedadlo.

  • Herní zařízení PIT 
    je vhodný pro děti od 1 roku.
Altersgruppe Freie Fallhöhe Montagezeit Fallschutz
ab 1 0,35 m 2 x 3 h 22 m²

Odpovídající produkty

Netzabdeckung für Sandkasten mit Kettenbeschwerung

Síťový kryt pro pískoviště s řetězovými závažími

75345, 75346, 75347, 75348, 75349, 75350
- +
Netzabdeckung für Sandkasten mit Gummizug

Síťovaný potah na pískoviště s gumičkou

75300, 75301, 75310, 75320, 75330, 75340
- +
Záruka na často kladené otázky o vybavení dětského hřiště
Musí být zařízení dětského hřiště opravováno?
Hrací zařízení musí udržovat provozovatel nebo provozovatel jmenuje kvalifikovanou osobu. Existuje také příručka pro údržbu od OBRA. V případě veřejně přístupných hřišť musí být odpovídajícím způsobem zdokumentována také údržba a kontroly.
Jak dlouho vydrží vybavení dětského hřiště?
Za předpokladu dodržení strukturální ochrany dřeva a pravidelné údržby vydrží naše zařízení přibližně 15 až 20 let. Mohou existovat odchylky v závislosti na „hracím tlaku“ a na tom, jak dobře může vlhkost na příslušném místě zaschnout.
Potřebuje vybavení hřiště nátěr?
Většina zařízení je dodávána bez barvy nebo glazury a může tak zůstat. Pokud je však z optických důvodů požadován nátěr nebo nátěr, je třeba poznamenat, že dřevo pod ním může po navlhčení opět rychle zaschnout. Husté nátěry mohou dřevo poškodit!
Dostanu záruku na vybavení dětského hřiště?

Na funkčnost a trvanlivost námi dodávaného vybavení dětských hřišť poskytujeme tříletou záruku. Úmyslné zničení nebo vyšší moc jsou vyloučeny. Na pohyblivé části poskytujeme 3letou záruku. Na dodané dřevo poskytujeme 2letou záruku proti hnilobě a napadení houbami. Na produktovou skupinu OBRA DURAMO nabízíme 15letou záruku na sloupky, plošiny, všechny plastové díly, kyvné nosníky a prvky z nerezové oceli. Druhy houby odolné vůči soli a nedostatečná údržba, zejména horizontálních komponent, jsou ze záruky vyloučeny. Dřevo je živá surovina, která se neustále mění, když absorbuje a uvolňuje vodu. To může způsobit praskliny, které nevedou k žádným záručním nárokům. Nároky na náhradu jsou omezeny na jednotlivé vadné díly a nezahrnují žádnou pracovní dobu. Jakékoli další nároky na záruku jsou vyloučeny.